Kiamesha Lake, New York

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kiamesha Lake, New York
qytet
Vendndodhja
Kiamesha Lake, New York is located in SHBA
Kiamesha Lake, New York
Kiamesha Lake, New York

Koordinatat: 41°40′59″V 74°39′39″P / 41.68306°V 74.66083°P / 41.68306; -74.66083

Administrimi
Shteti Flamuri SHBA
Shteti federal New York
Qarku Sullivan
Të dhëna të tjera
Zona Kohore Eastern (EST)-5
Verore EDT-4
Kodi Postal 12751
Prefiksi 845
Koordinatat 41° 40′ 59″ Veri

74° 39′ 39″ Perëndim

Kiamesha Lake, New York është një qytet në qarkun Sullivanshtetit federal New York, SHBA.

Historia[redakto | përpunoni burim]

Gjeografia[redakto | përpunoni burim]

Referencat[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]

 Commons: Kiamesha Lake, New York – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale