Klubi Mundjes Prizreni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përbërja e klubit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Udhëheqësja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Trajnerët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 • Sylejman Shala

Lojtaret[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 • Egzon Shala
 • Edon Shala
 • Alban Delijaj
 • Veli Susuri
 • Vullnet Susuri
 • Abdurrahim Fejza
 • Alban Sopa
 • Labinot Sedolli
 • Bajram Shala
 • Bujar Delijaj
 • Arlind Hoxha

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]