Klubi Mundjes Vushtrria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përbërja e klubit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Trajnerët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Blerim Fejza

Lojtarët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Ismajl Muja
  • Visar Potoku

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]