Koçillara

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Koçillarë
Кочилари
Fshat
Vendndodhja
Koçillarë is located in Maqedonia e Veriut
Koçillarë
Koçillarë
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 201 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 39′ 54″ Veri

21° 51′ 45″ Lindje

Popullsia 130 banorë (2002)