Kohë e lirë (film)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kohë e lirë është një film i shkurtër (11') i prodhuar në vitin 2008. [1]

Skenari[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Një grua e re, një mesoburrë dhe një i moshuar, janë në një zonë pritjeje, ndërsa dëgjojnë nga altoparlanti një propozim për t’u shtuar atyre jetëgjatësinë, ndjekur nga afati se kur duhet të vendosin për propozimin. Çfarë do të vendosin?

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit