Kombëtare (gazetë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kombëtare. Nr 11, viti I i botimit. E shtunë 22 dhjetor 2012.jpg

Kombëtare është gazetë e përditshme, e themeluar në vitin 2012. Botohet në Tiranë dhe del në treg nga e hëna në të premte. E veçanta e saj është toni patriotik dhe hapësira e madhe që i jep çështjes kombëtare, emigrantëve dhe shqiptarëve në të gjitha viset.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

http://www.kombetare.al/

Numra të gazetës[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]