Kombëtarja shqiptare e basketbollit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Kombëtarja shqiptare e basketbollit është ekipi kombëtar basketbollitShqipërisë dhe kontrollohet nga Federata Shqiptare e Basketbollit.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]