Kombëtarja shqiptare e basketbollit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kombëtarja shqiptare e basketbollit është ekipi kombëtar basketbollitShqipërisë dhe kontrollohet nga Federata Shqiptare e Basketbollit.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]