Komisioni Kosovar i Konkurrencës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Komisioni Kosovar i Konkurrencës shkurtesa KKK është komision i themeluar më ligjin mbi konkurrencën në Kosovë dhe është njëherit edhe mbikëqyrës dhe rregullues i kësaj fushe të ekonomisë.[1]


Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJIN PËR KONKURRENCËN Në amëzën assembly-kosova.org Arkivuar 27 shtator 2007 tek Wayback Machine