Kontrabasi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Kontrabasi është instrument muzikor dhe hynë grupin e instrumeteve muzikore harkore.

Shiko dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]