Konventa e New York-ut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Konventa e New York-ut nënkupton Konventën për njohjen dhe zbatimin e vendimeve të jashtme të arbitrazhit [1].

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR INVESTIMET E HUAJA Në amëzën assembly-kosova.org Archived 27 September 2007[Date mismatch] at the Wayback Machine.

Convention on the Recognition and Enforcement of Foreign