Kosta Marku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kosta Marku, (Topovë, 19 tetor 1880 - Tiranë, shkurt 1944) ka qenë nëpunës karriere në institucionet e shtetit shqiptar dhe ministër.

Biografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]