Kostin Dolli (Kamenicë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kostin Dolli (Kamenicë)
Fshat
Vendndodhja
Kostin Dolli (Kamenicë) is located in Maqedonia e Veriut
Kostin Dolli (Kamenicë)
Kostin Dolli (Kamenicë)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Kamenicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 922 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2304
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 42° 03′ 14″ Veri

22° 38′ 52″ Lindje

Popullsia 116 banorë (2002)