Kozjaku (Karbincë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kozjaku (Karbincë)
Fshat
Vendndodhja
Kozjaku (Karbincë) is located in Maqedonia e Veriut
Kozjaku (Karbincë)
Kozjaku (Karbincë)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Karbincë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 378 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2207
Prefiksi (+389) 032
Targa ST
Koordinatat 41° 48′ 31″ Veri

22° 16′ 26″ Lindje

Popullsia 147 banorë (2002)