Kuçulati

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kuçulati
Fshat
Vendndodhja
Kuçulati is located in Maqedonia e Veriut
Kuçulati
Kuçulati
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Karbincë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 741 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2207
Prefiksi (+389) 032
Targa ST
Koordinatat 41° 47′ 00″ Veri

22° 19′ 00″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)