Jump to content

Kujtimet e një karrigeje

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Kujtimet e një karrigeje : dhe të tjera rrëfenja me kripë e piper me autor Edmond Tupja. Botuar në Tiranë nga "Pegi", në vitin 2019. Libri ka 184 faqe. [1]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ http://www.bksh.al/