Kur qante dhe qeshte Bilbili

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kur qante dhe qeshte Bilbili.JPG

Kur qante dhe qeshte Bilbili Ese, Autori: Nonda Bulka. Shtëpia Botuese "Naim Frashëri" Tiranë, 1962. Faqet e librit 212.