Kurbnesh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Kurbneshi ndodhet në juglindje të rrethit të Mirditës dhe është qëndra e komunës Selite. Ështe një zonë malore e pasur me pyje dhe pasuri minerare.