Landseer

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Qene i Evropës kontinentale.


P biology blue.png Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.