Larry Storch

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Larry Storch
Jerry Springer Larry Storch Geri Reischl 2011 David Shankbone (cropped).JPG
U lind në
Larry Storch

1923
TitulliStorch, 2011

Lawrence Samuel "Larry" Storch lindi më 1923. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.