Larry Storch

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Larry Storch
Jerry Springer Larry Storch Geri Reischl 2011 David Shankbone (cropped).JPG
Storch, 2011
Informacione personale
Ditëlindja 1923
Vendlindja New York City, New York, SHBA

Lawrence Samuel "Larry" Storch lindi më 1923. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.