Le të gatuajmë me Nertila Koka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nertila Koka - Receta gatimi.jpg

Le të gatuajmë me Nertila Koka: Receta gatimi të Nertila Kokës në kanalin e saj në “YouTube”. [1]

Receta gatimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Kek me kakao dhe arrë kokosi (kärleksmums) - 20 qershor 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Focaccia - 9 qershor 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Patllixhanë në tre mënyra - 2 qershor 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Bukë kërce suedeze (Knäckebröd) - 26 maj 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Kopenkaj - 19 maj 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Pasha Qofte - 11 maj 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Pulë dhe kërpudha - 4 maj 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Pasta me ton - 27 prill 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Qofte me couscous dhe perime - 18 prill 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Cheese Cake me Oreo - 8 prill 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Qahije me djathë dhe ereza - 2 prill 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Quiche me spinaq - 27 mars 2020
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Pulë e frituar - 25 mars 2019
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Mish viçi në furrë - 18 mars 2019
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Bakllava në kupë - 11 mars 2019
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Bukë Misri - 4 mars 2019
 • Le të gatuajmë bashkë me Nertila Koka | Speca të mbushura - 25 shkurt 2019
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Kek me karrota - 18 shkurt 2019
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Supë peshku - 11 shkurt 2019
 • Le të gatuajmë me Nertila Koka | Bukë - 4 shkurt 2019

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 1. ^ http://www.panorama.com.al/intervista-nertila-koka-i-rikthehet-ekranit-nga-kuzhina-po-bej-ate-qe-dua-dhe/