Liqeni Vagula

Coordinates: 57°50′46″N 26°54′46″E / 57.84611°N 26.91278°E / 57.84611; 26.91278
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Liqeni Vagula është një liqen në Estoni. Gjatësia e tij është 4800 m dhe gjërësia 1700 m. Thellësia e tij është 5.3 m.

Shiko gjithashtu[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

57°50′46″N 26°54′46″E / 57.84611°N 26.91278°E / 57.84611; 26.91278