Liqeni Vagula

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Liqeni Vagula është një liqen në Estoni. Gjatësia e tij është 4800 m dhe gjërësia 1700 m. Thellësia e tij është 5.3 m.

Shiko gjithashtu[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Koordinatat: 57°50′46″V 26°54′46″L / 57.84611°V 26.91278°L / 57.84611; 26.91278