Lufta e fjalorëve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Lufta e fjalorëve kritikë dhe polemikë leksikografike, me autor Edmond Tupja. Botuar në Tiranë nga "Kokona", në vitin 2012. Libri ka 160 faqe. [1]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ http://www.bksh.al/