Maja e Malësores

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

maja e Malësores është majë malore në Alpet Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna), në Shqipëri, shtrihet në kordinatat gjeografike :Lat/Lon: 42.43830°N / 19.80830°E dhe në lartësia mbidetare 2490 m.

Lidhje e Jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]