Maja e Shnikut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

maja e Shnikut është majë malore në Alpet Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna), Shqipëria Veriore që shtrihet në koordinatat gjeografike Lat/Lon : 42.30000 °N / 19.60000 °E dhe ka lartësia mbidetare 2554 m.

Lidhje e Jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]