Maksim Tuxhari, balerini i futbollit korçar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Maksim Tuxhari, balerini i futbollit korçar libër me autore Zhaneta Tuxhari dhe redaktore Liri Gëzhilli. Botuar në Tiranë nga "Argeta-LMG", në vitin 2010. Faqet e librit 142.