Mangamutanti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Mangamutanti është organizëm gjenetik i krijuar gjatë një mutacioni organik.[1] P biology blue.png Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.


Shiko dhe këtu[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Der Grosse Brock Haus, Band 14 - Wiesbaden 1984 ISBN 3-7653-0353-4