Marinakutini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Marinakutin
Марина Кутина
Fshat
Vendndodhja
Marinakutini is located in Earth
Marinakutini
Marinakutini (Earth)

Koordinatat: 43°12′0″V 22°1′28″L / 43.20000°V 22.02444°L / 43.20000; 22.02444

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Gaxhin Han
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 12′ 0″ Veri

22° 1′ 28″ Lindje

Marinakutin (serbisht: Марина Кутина/Marina Kutina) është fshat në komunën e Gaxhin Hanit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]