Matohasanaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Matohasanaji

Matohasanaji është një fshatkomunën Lopësrrethin e TepelenësShqipërisë. Fshati kufizohet me fshatin Sinanaj dhe është 30 km larg Tepelenës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]