Medalja e Artë Mësues i Merituarë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Medalja e Artë Mësues i Merituarë jepet nga presidenti i Kosovës, qytetarëve të Kosovës për kontributin në fushën e arsimit dhe të edukimit në të gjitha nivelet.

Të nderuar[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]