Medium (faqe interneti)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Medium është një portal publikimi artikujsh të profestionistëve dhe gazetarisë sociale. Faqja u hap në gusht 2012.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]