Miçaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Miçaku
Fshat
Vendndodhja
Miçaku is located in Maqedonia e Veriut
Miçaku
Miçaku
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Karbincë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.110 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2207
Prefiksi (+389) 032
Targa ST
Koordinatat 41° 45′ 00″ Veri

22° 26′ 00″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)