Michael Richards

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Michael Richards
Michael Richards (1993).jpg
Richards, 1993
Informacione personale

Michael Anthony Richards lindi më 1949. Është një aktor dhe komedian.