Miletkova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Miletkova
Fshat
noform
Pamje e fshatit në vitin 1931
Vendndodhja
Miletkova is located in Maqedonia e Veriut
Miletkova
Miletkova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Gjevgjeli
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 117 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1489
Prefiksi (+389) 034
Targa GE
Koordinatat 41° 17′ 03″ Veri

22° 27′ 42″ Lindje

Popullsia 111 banorë (2002)