Milo Yiannopoulos

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Milo Yiannopoulos
Milo Yiannopoulos @NEXTConf 2014 (13925731458) (cropped).jpg
Yiannopoulos, 2014
Informacione personale
Vendlindja Kent, England

Milo Hanrahan lindi më 1984. Është një aktor dhe komedian.