Mina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Mina është armë zjarri pasive që kurdiset dhe aktivizohet nga i godituri apo nga largësia prej kurdisësit.

Shiko dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]