Mjedisi Sot

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Mjedisi Sot është revistë tekniko-shkencore dhe informative që botohet nga Qendra Rajonale e Mjedisit ose REC (Regional Environmental Center). Ku gjenden informacione mjedisore nga shtypi i ditës, që nga viti 2000 e deri më sot, duke shërbyer si një ndër arkivat me lajme mejdisore në Shqipëri. Informacione e njoftime për aktivitete mjedisore nga vendi dhe bota.


Lidhje te Jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]