Molinos de Duero

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Molinos de Duero (Soria) Mapa.svg

Molinos de Duero është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.