Monster High

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Monster High është një film vizatimor për fëmije e adoleshente i cili ka ne bazën e tij përbindëshat, vampirat etj. Ky film është një nga filmat me te preferuar ne Evrope dhe Amerike.

Ky film trajton tema te ndryshme te përbindëshave shikojeni dhe do te mbeteni te kënaqur nga ky film e serial i bukur i cili nuk është vetëm për fëmije e adoleshente por edhe për te rriturit te cilët kane interes për boten e fëmijëve.