Montenegro de Cameros

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Montenegro de Cameros (Soria) Mapa.svg

Montenegro de Cameros është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.