Myqerem Fuga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Myqerem Fuga.jpg

Myqerem Fuga kryetar i Komitetit Ekzekutiv i Tiranës [1] prej vitit 1970 deri në vitin 1973.

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.