Nacional (gazetë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nacional Nr.175, 25 nëntor - 2 dhjetor 2012.JPG

Nacional, gazetë javore letrare, kulturore në gjuhën shqipe. Botim i "Nacional Grup".

Historiku[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gazeta Nacional e nis i botimin e saj ne vitin 2009 dhe doli me date 20 shkurt. Kryeredaktor është L. S.

Rubrikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Numra të gazetës[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]