Ndue Marashi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Ndue Marashi.jpg

Ndue Marashi kryetar i Komitetit Ekzekutiv i Tiranës[1] prej vitit 1970 deri në vitin 1974.

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.