Nesip Kaçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Nesip Kaçi, ambasador i Shqipërisë në Egjipt dhe në Algjeri në vitet ‘60

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.