Një grusht dhe ... unë nuk kam vdek

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Një grusht dhe ... unë nuk kam vdek thirret shfaqja teatrale e Çun Lajçit e pregatitur për skenë nga Agim Doçi. Shfaqja ka qenë e njohur nën emrin "Çun Lajçi"[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Regjistrimi filmik në Youtube