Nogaeci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nogaeci
Fshat
noform
Vendndodhja
Nogaeci is located in Maqedonia e Veriut
Nogaeci
Nogaeci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 260 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 37′ 44″ Veri

21° 54′ 19″ Lindje

Popullsia 244 banorë (2002)