Novo Konjska

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Novo Konjska
Fshat
noform
Vendndodhja
Novo Konjska is located in Maqedonia e Veriut
Novo Konjska
Novo Konjska
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Gjevgjeli
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 133 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1480
Prefiksi (+389) 034
Targa GE
Koordinatat 41° 09′ 13″ Veri

22° 26′ 49″ Lindje

Popullsia 136 banorë (2002)