Jump to content

Ocean Bay Park, New York

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ocean Bay Park, New York
qytet

Ocean Bay Park, New York është një qytet në qarkun Suffolkshtetit federal New York, SHBA.

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Ocean Bay Park, New York – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale