Organi i kujdestarisë sociale

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Organi i kujdestarisë sociale është funksion i qendrës për punë sociale përgjegjës për mbrojtjen e fëmijëve.[1]

Burimi i të dhënave[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ LIGJI PËR PËR SHËRBIME SOCIALE DHE FAMILJARE Në amëzën assembly-kosova.org