Përdoruesi:Amacos~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
mkКорисникот зборува македонски како мајчин јазик.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
sq-3 Ky përdorues mund të kumtojë në një nivel të lartëshqipes.
hr-3 Ovaj korisnik vrlo dobro govori hrvatski jezik.


TUNG! Te gjiteve shqipetarve.
Jam maqedon dhe dua qe te ndihmoj per nje bashkepunim midis popullit maqedonas dhe atij shqiptar.