Përdoruesi:Anagjokaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Unë jam Ana, edituese në Wikipedia dhe Wikimedia Commons që nga Korriku i 2019.

Wikipedia:Babel
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.